2014. június 21-én (szombaton) du 4-től köszöntjük a nyári napfordulót Nuuksioban.
Aki szeretne csatlakozni hozzánk, találkozunk Espoo Nuuksio-ban a benti (második) parkolóban 16:00-16:15 között, majd innen gyalog megyünk tovább a 4 km-es (kék és sárga jelzésű) úton, ami a fáskamra előtt jobbra kanyarodik, az ösvény elején levő grillező helyre.

Tervezzük: – szertűz-gyújtás – közös ima, Himnusz éneklése – kürtölés, dobolás, dorombolás – ostorcsattogtatás
Grillezési lehetőség a helyszínen (mindenki a saját élelméről gondoskodik).
Bővebb információ: http://www.luontoon.fi/palvelupisteet/muut/haukkalampi/Sivut/Default.aspx
Cím: Haukkalammentie 32, 02820 Espoo Autóval: A Vanhaturuntie-röl kell a Nuuksiontie-re fordulni, Solvallán keresztül kell menni, majd Solvalta néhány km-re egy jelzett kisebb kereszteződésben kell balra fordulni.
Busszal: Az Espoo keskus-ból induló 85A-val kell menni a haukkalammentie-i kereszteződésig, ahonnét gyalog még kb 2 km egyenesen a tűzgyújtási helyszínig. Seutu-jegy kell az utazáshoz.
